شنبه 18 فروردین 1397  01:17 ب.ظ

موزه مدرن استانبول

 یکی از دیدنی های استانبول ، موزه ای تور استانبول بهار 97زیبا است که بسیار معروف است . موزه مدرن استانبول در واقع انباری ست در سواحل بسفر که نمایانگر نقاشی مدرن، مجسمه سازی، عکاسی و دیگر نسخه های هنری است که توانسته در رسانه تور استانبول اردیبهشت 97های ترکیه و حتی در مقیاس جهانی آوازه ای بر هم زند. مجموعه دائمی هنر مدرن ترکیه گویای داستانتور استانبول تابستان 97 هاییست که از اواخر قرن ۱۹ آغاز و تا به امروز ادامه یافته است. ین موزه همچنین دارای یک فروشتور استانبول خرداد 97گاه، یک سینمای کوچک، و یکتور استانبول فروردین 97 رستوران و کافه دلپذیر با منظره ی زیبایی به سمت کاخ توپکاپی و دریای مرمره می باشد البته به همراه غذایی لذیذ و نه چندان ارزان است.بازدید از این مجموعه را به گردشگران تور استانبول توصیه می کنیم. 

 

موزه مدرن استانبول


مسجد ایاصوفیه استانبول

مسجد ایاصوفیه در بخش اروپایی استانبول و در محله ای پر رفتتور استانبول بهار 97 و آمد و توریستی، در جوار هتل ها، مراکز خرید، و دیدنی های توریستی شهر واقع شده است. مسجد ایاصوفیه‌ به دستور کنستانتین‌ دوم امپراطور بیزانس در سال‌ 360 میلادی بنا‌ شد‌. از آثار هنری برجسته این مسجد می‌توانیم به موزاییک‌های بیزانسی و سپرهایتور استانبول فروردین 97 عظیم دایره‌ای شکل عثمانی که  روی آنها اسامی مقدس و آیات قرآنی نوشته شده اشاره کنیم.برای رفتن بهتور استانبول خرداد 97 موزه مسجد ایاصوفیه تمام وسایل نقلیه عمومی به راحتی تور استانبول اردیبهشت 97در دسترس است. شبکه اتوبوس، مترو و تراموای استانبول با برپایی چندین ایستگاه در محله سلطان احمد، رفت و آمد گردشگران تور استانبول را به مسجد ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، کاخ و موزه توپکاپی و سایر دیدنی هایتور استانبول تابستان 97 این منطقه تسهیل کرده اند.

 

مسجد ایاصوفیه استانبول


مسجد سلطان احمد استانبول

یکی از زیباترین شاهکارهای معماری اسلامی است که به علت وجود تور استانبول بهار 97کاشی‌های آبی رنگ در طراحی داخلی به «مسجد آبی» نیز شهرت دارد. ین مسجد طی سالهای ۱۶۰۹ تا ۱۶۱۹ به دستور سلطان احمد اول بنا شد و به همین دلیل پس از مرگ وی مسجد را مسجد سلطان احمد نامیدند. وی در همین مسجد دفن شده‌است. اگر از دریا به مسجد نگاه کنید، قبه‌ها و مناره‌های مسجد در بخش قدیمی شهر برجسته هستند و هدف سازندگان هم ایجاد چنین چشم اندازتور استانبول خرداد 97 زیبایی بوده‌ است و متور استانبول اردیبهشت 97ی تواند برای گردشگران تور استانبول جذاب باشد. مسجد سلطان احمد تنها مسجد ترکیه‌است که شش مناره دارد. مهمترین بخش صحن داخلی «محراب» است که از مرمری با تراش ظریف و کنده کاری ساخته شده و دیوارهای کناری آن از جنس سرامیک است.  تور استانبول تابستان 97طراحی صحن اصلی به گونه‌ای است که حتی در تور استانبول فروردین 97زمان شلوغی همه افراد بتوانند امام جماعت را ببینند و سخنانش را بشنوند.

 

مسجد سلطان احمد استانبول


موزه پرا استانبول

موزه پرا در خیابان مشروطیت ساخته شده و فاصله کمی تا میدان تور استانبول بهار 97تکسیم دارد. موزه پرا که موزه ای هنری و زیبا در منطقه بی اوغلو است در سال ۲۰۰۵ میلادی تاسیس شده و کلکسیونی ارزشمند از آثار گذشته را به نمایش گذاشته است . این موزه که ازجاذبه های گردشگری استانبول  به شمار می آید توسط سونا و اینان کراچ راه اندازی شده است. موزه پرا در استانبول در واقع کلکسیونی ارزشمند از مجموعه های هنری مختلف از قبیل مجموعه نقاشیتور استانبول خرداد 97 ، مجموعه ابزار اندازه گیری تور استانبول اردیبهشت 97، مجموعه عکس های استانبول قدیم ، مجموعه سرامیک و موزاییک است . در این موزه هر چند وقتتور استانبول تابستان 97 یکبار نمایشگاه های هنری نیز برگزار می گردد . در این موزه نقاشی های زیبا و آثار تور استانبول فروردین 97هنرمندان مشهور جهان موجود می باشدکه می تواند توجه گردشگران تور استانبول را به خود جلب نماید. 

 

موزه پرا استانبول


ژوراسیک لند استانبول

یکی از مکان های تفریحی که بسیار دیدنی می باشد ژوراسیک لند استانبول می باشد در اینتور استانبول بهار 97 مکان می توانید به همراه خانواده به دید بازدید از این مکان دیدنی بپردازید و موجودات که در دوره یتور استانبول اردیبهشت 97 ژوراسیک زندگی می کرد اند را تماشا کنید در این موزه متخصین و کارشناسان با طراحی آناتومی بدن حیوان و گیاتور استانبول تابستان 97هان که در آن دوره زندگی می کردنده اند یک پارک تفریحی بسیار زیبا ایجاد کرده اند.در این پارک تفریحی انواع سرگرمی های دیگر موجود می باشد و مسافران تور استانبول و گردشگران زیادی برای تفریح در این مکالن تفریحی را به خود جذب می کند و حتی این پارک در میانتور استانبول خرداد 97 مردم محلی استانوبل بسیار محبوب می باشد. رتوران و کافه و ایستگاههای که در آن نگهبانان به راهنماییتور استانبول فروردین 97 شما می پردازند هم موجود می باشد. 

 


نظرات()   
   
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات